Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Managerské pozice

Je celkem 5 manažerských stupňů, kterých lze dosáhnout (M1, M2, M3, M4, M5).

Manažerem se stává takový distributor, který se aktivně podílí na rozvoji svého týmu spolupracovníků, osobně zaregistroval alespoň 5 nových spolupracovníků a spolu s celým týmem vytvořil určitý obrat vyjádřený počtem bodů.

Každý člověk, kterého zaregistrujete se stává členem vaší skupiny. Protože je registrovaný přímo pod Vámi je v tzv. "první linii". Tito noví distributoři však také začnou registrovat další lidi, čímž se bude Váš tým spolupracovníků rozrůstat jak do hloubky, tak do šířky.

Tak sbíráte body, díky nimž se dostáváte na pozici manažer - body se sčítají z celé Vaší skupiny, nejenom z Vašich nákupů.

Jakmile nashromáždíte stanovený počet bodů, kvalifikujete se na pozici manažer SBS TRADE a od tohoto okamžiku se Vám již body přepočítávají na peníze. Představte si, že z každé 1 Kč za které kdokoliv ve Vaší skupině spolupracovníků nakoupí, Vy budete inkasovat 10%, což v součtu celé skupiny udělá velmi atraktivní sumu!

Tyto provize se zasílají výhradně na Váš účet uvedený ve smlouvě a to po výpočtu tzv. uzávěrky měsíce. Při této uzávěrce se vytvoří provizní výpisy, které si můžete stáhnout z našich webových stránek v aplikaci "Poradci online". Do této aplikace se přihlásíte pomocí identifikačního čísla a Vámi zvoleného hesla, které do databáze zapíše vedoucí Vašeho distribučního centra při Vaší první objednávce.

Na zisk nové manažerské pozice je vždy 12 měsíců. Po této lhůtě se vymaže 90% bodů pocházejících ze skupiny. Body nasbírané přímo Vámi zůstávají v plné výši. Také platí pravidlo, že jednou získaná pozice je celoživotní.

Provize a zisky jsou znázorněny v tabulce.

TOPlist