Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Nejčastější dotazy

Jaké jsou mé povinnosti jakožto nově registrovaného distributora společnosti SBS TRADE?

    Povinnosti nemáte žádné, možností nekonečně mnoho. na pozici prodejce nemáte žádné povinné nákupy, obnovovací poplatky či poplatky za informace. Jako distributor společnosti máte ihned nárok na provizi ve výši 20% z ceny uvedené v ceníku.

Jakým způsobem provizi získám?

    Tato provize je rozdílem mezi Vaší nákupní cenou a cenou určenou pro koncového zákazníka. za zboží zaplatíte cenu o 20% nižší než je uvedeno v ceníku a rozdíl je Váš okamžitý zisk.

Musí být objednávka v nějaké minimální výši?

    Ne, můžete objednávat jakékoliv množství výrobků. Je však nutné počítat s tím, že při odběru na dobírku bude k ceně výrobků účtováno poštovné (narozdíl od osobního odběru z našich distribučních center). Proto je výhodnější objednávat větší množství výrobků najednou.

Co když znám někoho, kdo by chtěl šperky SBS TRADE také prodávat?

    Stačí člověka oslovit a vysvětlit mu systém našeho prodeje, technologii výroby a vše co se dočtete v materiálech které obsahuje registrační balíček. Registrační balíček je možně zakoupit v regionálních centrech (i na ten se vztahuje sleva 20%).

Jak se stát manažerem SBS TRADE a co to vlastně znamená?

    Manažerem se stává takový distributor, který se aktivně podílí na rozvoji svého týmu spolupracovníků, osobně zaregistroval alespoň 5 nových spolupracovníků a spolu s celým týmem vytvořil určitý obrat vyjádřený počtem bodů.

Takže kromě provize z obratu 20% mám možnost i dalších provizí?

    Ano, v informačních materiálech, které bude obsahovat Váš registrační balíček se dočtete o možnosti kariérního růstu a vysokých výdělků. kromě toho firma prakticky neustále pořádá soutěže o hodnotné ceny, exotické dovolené, exkluzivní elektroniku a mnohem více.

Provize z prodejů mám ihned, ale jak získám tyto provize ze skupiny?

    Tyto manažerské provize se posílají výhradně na účet po výpočtu tzv. uzávěrky měsíce. v této uzávěrce se přepočítají veškeré doklady, vazby mezi manažery a vytvoří se provizní výpisy, které si pak budete moci stáhnout z našich webových stránek v aplikaci "Poradci online". Do této aplikace se budete moci přihlásit pomocí svého ID čísla a Vámi zvoleného hesla, které do databáze zapíše vedoucí Vašeho distribučního centra.

Jaké jsou povinnosti manažera?

    Na manažery řídící své skupiny jsou kladeny jisté nároky. Především požadujeme loajalitu k naší firmě a také pracovní nasazení. Každý měsíc jsou analyzovány výsledky práce manažerů ze strany hodnot naší databáze (obrat, počet registrací apod.) i ze strany nadřízených manažerů a vedoucích distribučních center. Hodnotí se zda pracujete se svým týmem, jste pro něj oporou apod. Pokud někdo dlouhodobě neplní ani ta nejmírnější kritéria, jsou mu provize odebrány a automaticky převedeny na jeho nejbližšího aktivního nadřízeného manažera.

 

TOPlist